auranatural.istanbul@gmail.com

İSTANBUL-TÜRKİYE

Doğayı ve doğalı sevenler için

Online alışveriş

 

trendyol.com

hepsiburada.com

gittigidiyor.com

 

CİLT BAKIMI DAİMA TEMİZLEME İLE BAŞLAR
Pudra Amaçlı Kullanım:
Rayihas Mineral Pudra, teri emer, kokuyu giderir. Mikroorganizmaları kendi yapısına çekerek ciltten uzaklaştırır, böylece kaşıntıyı geçirir. Cilde zindelik ve tazelik kazandırır. Sabahları kol altlarına sürülerek, teri ve kokuyu giderme özelliğiyle deodorant yerine de kullanılabilir.
Peeling Amaçlı Kullanım
Kuru ciltlerde sadece sorunlu bölge üzerine uygulanması önerilir. Normal ve yağlı ciltlerde ise daha fazla kullanım alanı mevcuttur. Yüz temizleme ve siyah noktaları giderme amacıyla cilde sürülür ve ardından hafifce ovalama ile ciltten ayrılır. Suyla karıştırarak maske şeklinde uygulamak da mümkündür. Maske yapıldıktan sonra 5-6 dakika kadar bekletilip suyla durulanır.


 

dİŞ BAKIMI

 

Zeolitin diş minesini çizmeden dişleri temizlemesi ve parlatması yanında, dişetlerine iyi geldiği de bilinmektedir. Sızlayan ve sallanan diş problemi olanlar, dişlerini temizledikten sonra, ağızlarında bir miktar zeolit bekleterek, kısa sürede bu sorunların hafiflediğini görebilirler. Rayihas Mineral Pudra'nın özellikle mentollü çeşiti diş bakımında yeni yardımcınız olabilir.

Not: Diş ve ağız sağlığınızda bir problem varsa öncelikle diş hekiminize muayene olunuz ve önerilen tıbbi tedaviyi uygulayınız. Zeoliti ancak yardımcı bir ürün olarak, tedavinize ilâveten ağız sağlığınızı desteklemek amacıyla kullanabilirsiniz.

Rayihas Mineral Pudra

 

Cildin güzel oluşu aynı zamanda sağlıklı oluşu anlamına gelir. Vücut, içeriden gelen toksik maddeleri cilt yoluyla atmaya çalışır. Sivilce ve siyah noktalar, bu atıkların bazı bölgelerde kümeleşmesidir. Ayrıca terlemeyle bu maddelerin bir kısmı cilt yüzeyine taşınır. Toz ve hava kirliliği nedeniyle de cilt dışarıdan kirlenir. Elleri ve yüzü sıksık yıkamak, düzenli banyo almak, ayrıca zaman zaman özel bakımı yapmak cilt sağlığı için önemlidir. Rayihas Mineral Pudra saf klinoptilolit mineralidir,  doğrudan cilde sürülebilir veya suyla karıştırıp maske olarak uygulanabilir. Tüm cilt tiplerine uygun, arındırıcı ve canlandırıcı özellikte, hem cilt, hem de mukoza için kullanılabilen, çok yönlü bir üründür. Tahrişleri önler ve iyileşmesine yardımcı olur. Alerjen değildir, literatürde herhangi bir yan etki bilgisine rastlanmamaktadır.

 

AYAK BAKIMI

Rayihas Mineral Pudra, ayaklar için vazgeçilmez bir sağlık ve bakım ürünüdür. Ter ve koku çekici, mantar oluşumunu engelleyicidir. Mantar varsa giderilmesinde tıbbi tedaviye destek olur. Hem tırnaklarda hem parmak arasında güvenle kullanılabilir. Çabucak kaşıntıyı keser. Ayakkabı vuruklarında sürüldüğünde acıyı hafifletir, kızaran ve su toplayan dokuları rahatlatır. Günlük ayak bakımında veya ihtiyaç duyuldukça sıklıkla kullanılabilir, herhangi bir yan etkiye sebep olmaz.

Rayihas mineral pudra çeşitleri

 

- Kokusuz

- Mentollü

- Lavantalı